Цьогоріч до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вступили 2350 першокурсників.

Вони дуже різні — за віком і вподобаннями.

Це переважно випускники закладів загальної середньої освіти, вони гарно навчалися та мають досить високий бал НМТ. Але передовсім це першокурсники воєнного часу. Серед них є військовослужбовці та ті, чиї батьки воюють за незалежність України.

Є студенти, які залишили свій дім через окупантів, а є ті, хто навіть в окупації прагне здобути вищу освіту в українському ЗВО.

Університетське середовище є соціально спрямованим та інклюзивним — серед життєрадісної й оптимістичної молоді чимало дітей-сиріт, дітей з інвалідністю. Їх підтримують та залучають до університетського життя.

Усіх першокурсників ЧНУ поєднує те, що в епіцентрі геополітичних подій вони будують свою долю, планують своє майбутнє та заряджають всіх оптимізмом.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ знайомить з нашими першокурсниками у межах різноформатного проєкту «Хто ти, першокурснику 2023». Вже зараз читайте їхні історії на сайті та у соцмережах, а невдовзі світлини з їхньої посвяти будуть представлені на фотовиставці в НК № 1.

Світлана Булавчик — військовослужбовиця ЗСУ.

Цьогоріч вступила на психологічний факультет. Загалом же цьогоріч факультет набрав 387 осіб.

Трохи про себе:

— Воюю у російсько-українській війні з 2014 року і до сьогодні.

Чому обрала саме Черкаський національний?

— Здебільшого тому, що в університету є кафедра військової підготовки.

— Про майбутню спеціальність:

Опановую спеціальність «Психологія», освітня програма «Медична психологія». Моя мета — допомагати побратимам, які пройшли пекло війни. Про їхні психологічні проблеми знаю дуже добре.

 

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького