11 лютого 2022 року о 9:00 відбудеться засідання вченої ради Черкаського національного університету імені Богдана Хельницького. У зв’язку з карантинними обмеженнями засідання відбудеться онлайн (Google Classroom «Вчена рада», Google meet)

Порядок денний

1. Про стан фінансового забезпечення університету, ухвалення річного фінансового звіту та фінансового плану на 2022 рік.   Доповідають: головний бухгалтер Платошкіна Т. Л., заступник головного бухгалтера - в.о. начальника планово-фінансового відділу Пономаренко А. О.

2. Про рекомендацію здобувачів вищої освіти університету кандидатами на призначення іменних академічних стипендій Президента України, стипендії Кабінету Міністрів України, стипендії Михайла Грушевського.     Доповідає начальник навчально-методичного відділу Смалиус Л. Н.

3. Про затвердження тематичного плану наукових досліджень та розробок, які виконуватиме університет у 2022 році.     Доповідає проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Корновенко С. В.

4. Про затвердження результатів міжнародного стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету.     Доповідає учений секретар університету Андрусяк Н. О.

5. Різне

Матеріали до засідання у Google Classroom «Вчена рада»