Чергове засідання філософського наукового гуртка на тему «Природа гри і сутність людини» відбулося нещодавно.

Захід пройшов у межах «Тижня відкритих дверей». Подія мала на меті ближче ознайомити випускників з науковим і навчальним життям університету.

Були розглянуті такі питання: вічне і змінне у грі; чи є гра заняттям лише дитини; що спільного у способі буття гри і способі буття природи; чим не можна гратися; чи є грою шулерство тощо.

Розмова вийшла цікавою, і це є показовим, бо саме філософський тип спілкування має відмітну рису: принципова відкритість новому, здатність співрозмовників до самозмін, серйозна налаштованість на пошук істини.

Усі ці складові дійсної розмови були присутні на нашому засіданні, зокрема і відчуття автентичної філософської медитації з приводу універсального і знайомого кожному феномену гри.

Світлана Зайцева, доцентка кафедри філософії та релігієзнавства