Запрошуємо до участі у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Інтелектуальна власність», який відбудеться у березні 2020 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Для організації конкурсу створена галузева конкурсна комісія. До її складу увійшли академіки, доктори юридичних наук, заслужені діячі науки і техніки України, представники закладів вищої освіти України. Серед членів комісії — доктор юридичних наук, професор, директор науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України Олена Орлюк.

Очолив конкурсну комісію проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Черкаського національного, професор Сергій Корновенко.

Вимоги до оформлення робіт та іншу додаткову інформацію ви можете дізнатися у прикріплених файлах:

Додаток 1. Відомості про автора

Додаток 2. Згода на обробку персональних даних