17 травня відбудеться онлайн-зустріч ректора Черкаського національного  університету імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка та відповідального секретаря приймальної комісії Дениса Дерев’янка зі вступниками та їхніми батьками.

У ході зустрічі вступники та їхні батьки зможуть дізнатися про особливості вступної кампанії 2022 року,  переваги спеціальностей та освітніх програм, які реалізуються в університеті, отримати відповіді на актуальні запитання.

Початок зустрічі о 12.00. Приєднатися можна за ПОСИЛАННЯМ

Пропонуємо вашій увазі також повний графік проведення онлайн-зустрічей зі вступниками та їхніми батьками. Отримати необхідну інформацію про захід та приєднатися до зустрічі можна через  QR-код відповідного навчально-наукового підрозділу в таблиці.