Факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує на навчання за спеціальністю 124 «Системний аналіз».

Предмети ЗНО для вступу: українська мова та література, математика, іноземна мова або фізика.

У 2018 році в рамках загальнодержавного відкритого конкурсу Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького заплановано до набору 10 бюджетних місць на денну форму навчання за цією спеціальністю для здобуття освітнього ступеня «бакалавр».

Системний аналіз — це наукова методологія, орієнтована на вирішення складних проблем аналізу та створення комп’ютерних, комунікаційних, інформаційних та інших технічних систем.

Системний аналітик — це фахівець, здатний організувати процес обговорення та вирішення складних проблем із використанням інформаційних технологій та Інтернет-засобів.

Сфера діяльності випускників:

• IT-компанії, центри проектування баз даних;
  • Банки, фондові, валютні та товарні біржі;
  • Аналітичні відділи органів влади та самоврядування;
  • Відділи розвитку промислових компаній;
  • Проектування систем штучного інтелекту;
  • Розроблення корпоративних інформаційних систем та інше.

Посади, на яких працюють ті, хто стали дипломованими фахівцями:

— прикладний програміст;

— системний аналітик, бізнес-аналітик;

— аналітик комп’ютерних систем;

— фахівець з консалтингу;

— системний інтегратор та інженер-програміст.

Детальніше про це за телефоном 063-752-79-00 або в каб. 332 навчального корпусу № 1 (бульвар Шевченка, 81, 3-ій поверх)

ФОТІУС