Студенти старших курсів, аспіранти або випускники ЧНУ ім. Б. Хмельницького можуть подати заявку для участі у відборі на програму «EU Study Days».

«EU Study Days» — проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, який сприяє розвитку мережі української молоді для обміну досвідом, співпраці та впровадження спільних ініціатив.

Цьогоріч заплановано 12 онлайн-модулів, спікерами яких будуть дипломати Представництва ЄС, провідні європейські та українські експерти.

До участі запрошують студентів і випускників ЗВО України з таких спеціальностей як міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика. Також запрошуються студенти і випускники інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією та бажають розширити свій світогляд.

Зареєструватися можна на два або одразу на всі онлайн-модулі «EU Study Days».

Кінцевий термін подачі анкет — 23:00, 1 березня 2021 року. Онлайн-навчання відбуватиметься у березні-червні 2021 року. Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі у декілька етапів.

Детальна інформація щодо участі у проєкті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..