Студент ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, ветеран АТО, депутат Черкаської міської ради Сергій Прядка отримає одноразову допомогу за заслуги перед містом  за участь у змаганнях «Invictus Games The Hague 2020».

Інформують на сайті видання «Нова  Доба». Сергій Прядка та ще один черкащанин Артем Лукашук отримають по 500 та 300 тисяч гривень відповідно. Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна. Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету. 

Ще в квітні двоє черкасців Сергій Прядка та Артем Лукашук у складі збірної України взяли участь у змаганнях «Invictus Games The Hague 2020», які проходили в Гаазі. Вони боролись і показали результати на межі своїх можливостей, виборовши «золото» та «срібло» відповідно. 

— Наші ветерани в черговий раз на міжнародній арені гучно заявили, що ми найсильніша нація, що їх воля, жага до перемоги могутніша за все. Тож, сьогодні на засіданні виконавчого комітету, за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка, ми вирішили про надання одноразової допомоги за заслуги перед містом переможцю Ігор нескорених 2022 року Сергій Прядка у розмірі 500 тисяч гривень та призеру (ІІ місце) Артем Лукашук у розмірі 300 тисяч гривень, — зазначила Анастасія Чубіна.  


Джерело: novadoba.com.ua