Яскравий та видовищний концерт провели студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в селі Чижівка на Звенигородщині. Програма мала назву «З Україною в серці» та була насичена народними танцями, піснями, а також сучасними естрадними номерами.

Захід традиційно поєднали з презентацією університету для жителів кількох сіл. Перед концертом ректор університету Олександр Черевко розповів про університет та умови навчання у ньому, про нові спеціальності. Він запросив молодь вступити на навчання та отримати омріяний фах.

Після цього студентство ЧНУ продемонструвало свої таланти. Молодь співала й танцювала, показувала акробатичні номери.

Концерт зібрав повен зал місцевого будинку культури. Артистам-аматорам влаштували теплу зустріч, а після завершення дійства нагородили аплодисментами та квітами.

БІЛЬШЕ ФОТО

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького