З нагоди професійного свята відзначено працівників Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Обласні урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулися сьогодні в Черкаській обласній філармонії.

Працівників освіти Черкащини привітали перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Борис Лебедцов, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Черкаської обласної ради Володимир Доманський, перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський та голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Ольга Жалдак.

Вони подякували освітянам, і зокрема, представникам вищої школи, за самовіддану працю, розвиток галузі, наукові досягнення, відомі далеко за межами України.

За досягнуті успіхи в справі навчання і виховання молоді кращим педагогам області вручили почесні нагороди. Щорічною обласною премією імені Олександра Антоновича Захаренка відзначено першого проректора ЧНУ імені Богдана Хмельницького Василя Мойсієнка. А голова профспілки ЧНУ Анатолій Стеценко отримав нагороду Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Мистецькі привітання працівникам освітньої галузі подарували творчі колективи Черкащини, зокрема: ансамбль народної музики «Росава», Черкаський державний академічний заслужений український народний хор, тріо «Аріана», шоу-гурт «Анфас», тріо «Обережно-гаряче», ансамбль народного танцю «Барвінок», естрадна студія «Карамель», народний ансамбль танцю «Канівчанка» та інші мистецькі гурти.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького