Процес обрання вибіркових дисциплін для студентів, зарахованих у 2021 році, розпочато.

Уважно ознайомтеся з інструкцією та оберіть дисципліни, які б ви хотіли вивчати.

Хто і що має обирати?

• студенти 1 курсу ОС «бакалавр» обирають 6 категорійних дисциплін
  • студенти 2 курсу ОС «бакалавр» обирають 2 категорійні дисципліни
  • студенти 3 курсу ОС «бакалавр» обирають 2 міжгалузеві дисципліни
  • студенти 1 курсу ОС «магістр» обирають 1 міжгалузеву дисципліну

Покрокова інструкція «Як обрати вибіркові дисципліни»

1. Перейдіть за посиланням кабінет студента.
  2. Натисніть кнопку «Вхід через google».
  3. Авторизуйтесь у корпоративному акаунті (ввести свою корпоративну пошту і відповідний пароль до неї).
  4. Ви зайшли на головну сторінку кабінету студента.
  5. Натисніть на «дисципліни на вибір».
  6. Ознайомтеся з інструкціями на сторінці (прочитайте уважно!!!).
  7. Натисніть «Ознайомитися з дисциплінами».
  8. Перед вами список дисциплін для вибору, на кожній дисципліні можете перейти за посиланням. За посиланням е-НМЗ можете переглянути робочу програму.
  9. В обраній дисципліні встановіть помітку про вибір (що ви саме її вибрали).
  10. Натисніть кнопку «Обрати».
  11. Поверніться до списку дисциплін за посиланням «Огляд».
  12. Виберіть необхідну кількість дисциплін (дивись інструкцію, згадану в п.6).
  13. Коли завершили вибір — перейдіть за посиланням «Дисципліни на вибір».
  14. Натисніть «Переглянути вибір».
  15. Перед Вами з’явиться список обраних дисциплін. Ви можете змінити пріоритет дисциплін перетягуванням або натисніть «Показати вагу рядків» та обрати номер зі списку. За необхідності дисципліну можна вилучити з вибору, для цього натисніть кнопку «Вилучити».
  16. Всі зміни пріоритетів та вилучення дисциплін з вибору необхідно зберегти (для цього натискаємо кнопку «Зберегти»).
  17. Якщо ви визначилися і зробили свій вибір, обов’язково натисніть кнопку «Зберегти та відправити».
  18. Перевірте, чи є попередження вгорі екрану:
  • якщо попередження немає, то ви успішно зробили вибір, очікуйте результатів на сайті навчально-методичного відділу.
  • якщо є попередження — натисніть на посилання «Ознайомитися з іншими дисциплінами» та повторіть пункти 9-18