Відбулося відкриття персональної художньої виставки «Знаки відсутнього» Заслуженого художника України, доцента кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віктора Олексенка.

У виставкових залах Черкаського обласного художнього музею були представлені живописні та графічні роботи, які зображають Черкаси 1970-1980-х. років. Прослідковуються мікрорайони міста, його околиці та давні мотиви Дніпра, що зображені автором в художніх образах на його полотнах, стали основою цієї виставки.

Живописець-графік Віктор Олексенко передав нам історичний художній образ безупинно плинної урбаністики рідного міста Черкаси та річки Дніпро, що надає глядачеві можливість відчути образне підґрунтя та зазирнути в минуле.

Щиросердно вітаємо шанованого та коханого Віктора Андрійовича з відкриттям такої дорогоцінної персональної художньої виставки!

Кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва