Викладачки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в освітніх закладах Шполянщини презентували нові освітні програми.

Учнів 10—11 класів Шполянського ліцею № 1, Шполянського ліцею № 2, Шполянського ліцею № 3, Шполянського ліцею № 5 та Сигнаївського ліцею детально познайомили з особливостями вступу, навчання та окремими спеціальностями Черкаського національного.
Доцентка Наталія Рибалка та старша викладачка кафедри теорії та практики перекладу Віталіна Рейдало презентували учням матеріали про освітню програму «Переклад» (перша — англійська). Викладачка кафедри іноземних мов Людмила Рибалка розповіла про нову спеціальність нашого університету – «Агрономія», запропонувала майбутнім вступникам інформаційні матеріали про освітню програму «Історія та археологія», а також подарувала газету «Наш національний», якою учні дуже зацікавилися.
Дякуємо за приємну зустріч та цікаве спілкування учням, вчителям і директорам шкіл: Валентині Осадчій (Шполянський ліцей № 1), Олександру Гончару (Шполянський ліцей № 2), Анатолію Осадчому (Шполянський ліцей № 3), Світлані Сотник (Шполянський ліцей № 5) та Євгенію Бесарабу (Сигнаївський ліцей).

Кафедра теорії та практики перекладу