У ННІ іноземних мов перебували з навчально-науковим візитом науковці з іспанського університету Вальядоліда у межах програми Еразмус+ протягом 20-25 вересня.

Цезар Гарсія Андрес та Пабло Арконада Ледесма відвідали заняття з курсу «Ділова англійська мова» для студентів-магістрантів та «Сучасна англійська вимова» для студентів 2 та 3 року навчання.

Іспанські науковці були приємно вражені високим рівнем знання мови студентів та їхньою зацікавленістю у навчанні. Цезар Гарсія Андрес розповів студентам про цікаві та незвичні іспанські традиції, які викликали жваве обговорення поміж студентів.

Викладачі з іспанського університету також мали змогу поспілкуватися з колегами з приймальної кафедри. В. о. завідувачки кафедри сучасних практик викладання англійської мови та координаторка проєкту Еразмус+  Наталія Сливка розповіла, що під час неформального спілкування викладачі обговорювали особливості навчального процесу та порівнювали методики викладання в обох університетах.

Кафедра сучасних практик викладання англійської мови