Науково-педагогічні працівники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: Інна Ніколаєску, завідувачка кафедри дошкільної та спеціальної освіти, професорка, Юлія Нікітська та Олена Михальчук, доцентки кафедри розповіли у програмі «Четверта влада» на ТРК «ВІККА», як сучасна педагогіка реагує на виклики воєнного часу.

Під час ефіру обговорили актуальні питання, пов'язані із сучасними тенденціями освіти в Україні, які виникли у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну. Науковці поділилися власним практичним досвідом та висловили свої думки щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах освіти у період дії воєнного стану, а також вказали на необхідність підготовки майбутніх вихователів, вчителів початкових класів та вчителів-дефектологів, здатних працювати з дітьми з особливими освітніми потребами (у тому числі з внутрішньо переміщеними дітьми).

Детальніше про це пропонуємо переглянути у відео: