Викладачі кафедри сучасних практик викладання англійської мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького спільно із кафедрою іноземних мов та міжнародної комунікації (ЧДТУ) провели міжкафедральний науково- методичний семінар «Особливості  оцінювання роботи студентів в умовах змішаного навчання».

Під час заходу учасники познайомилися із альтернативними методами оцінювання, обговорили доцільність їхнього застосування в умовах змішаного навчання, поділилися досвідом залучення студентів до процесу оцінювання. Також до семінару долучилися і студенти, зокрема виступила студентка 4 А курсу ННІ іноземних мов Валерія Єфименко, яка поділилася своїми досвідом навчання в іспанському університеті Вальядоліду в межах програми «Еразмус» та розповіла про методи оцінювання, які використовувалися в цьому університеті.

Дякуємо учасникам за інтерес до заходу!

Кафедра сучасних практик викладання англійської мови