Викладач ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Рибалка провів зустріч зі студентами-правниками Черкащини, представниками Ліга студентів Асоціації правників України, на тему «Професія слідчого».

Під час заходу обговорили сутність й особливості професії слідчого. Спікер поділився своїм професійним досвідом та практичними знаннями в сфері юриспруденції.

Гості заходу дізналися про те, які перші кроки потрібно робити для того, що стати професійним слідчим, та які треба розвивати soft i hard skills, щоб мати конкурентоспроможність серед колег слідчих і адвокатів.
Кожен охочий міг поставити запитання та отримати змістовну відповідь від спікера.

Студенти отримали багато нової інформації, яку вони зможуть реалізувати на практиці.

ННІ економіки і права