bgb

Для студентів 3 курсу спеціальності 201 «Агрономія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького було проведено виїзне заняття з дисциплін «Сільськогосподарські машини, механізація технологічних процесів у рослинництві» та «Стандартизація та управління якістю продукції рослинництва».

Захід відбувся на базі Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН України», с. Холоднянське.

Доцент кафедри біології, екології та агротехнологій Ігор Колодка ознайомив студентів із сільськогосподарськими машинами вітчизняного та зарубіжного виробництва, наголосив на їхній ефективності в технологічному процесі. В ННЦ «Інститут землеробства НААН України» студенти заслухали лекцію доктора сільськогосподарських наук Олександра Демиденко про історію та ефективні методи обробітку ґрунту.

Студенти також ознайомилися з діяльністю метеостанції. Це вкрай важливо в межах вивчення дисципліни «Агрометеорологія» та проблем зміни клімату.

ННІ природничих та аграрних наук