Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького оприлюднила список спеціальностей, на які абітурієнти можуть вступити без складання ЄВІ з іноземної мови.

Як відомо, для вступу на більшість спеціальностей майбутнім магістрантам потрібно складати єдиний вступний іспит з англійської мови. Але ті, хто не складали ЄВІ, можуть вступити на такі спеціальності:

• 011 Освітні педагогічні науки (Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, Педагогіка вищої школи);
  • 012 Дошкільна освіта;
  • 013 Початкова освіта;
  • 014 Середня освіта (Історія. Біологія та здоров’я людини. Хімія. Фізика. Математика. Українська мова і література. Англійська мова і література. Німецька мова і література. Російська мова і література. Образотворче мистецтво. Фізична культура);
  • 017 Фізична культура і спорт.

Деталі вступу 2020 року можна переглянути тут; зокрема, для вступу на магістратуру інформація тут.

Номери консультативних телефонів приймальної комісії: 067 830 96 12, 063 803 29 71.

Приймальна комісія ЧНУ