Учасники вокальної студії «Voices» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького стали володарями «Гран-прі» у благодійному онлайн марафоні-конкурсі талантів «Херсон — це Україна».

Команда організаторів «Luck Project» мали на меті зібрати кошти для допомоги 208-ій зенітній ракетній бригаді Повітряних сил України, що захищають нас у напрямку Миколаїв — Херсон.

Представники «Luck Project» з допомогою творчих і небайдужих українців організувала свій мистецький марафон-конкурс талантів для підтримки наших захисників. Кошти збиралися шляхом донатів під час онлайн-трансляції на платформі YouTube. До марафону долучилося чимало учасників з усієї України: вокалісти, декламатори, вокальні та хореографічні колективи різних вікових категорій.

Для участі вокальної студії «Voices» організатори марафону звернулися безпосередньо до керівників студії Яни Боровик та Анни Прокопчук. Для трансляції обрали кілька відеоробіт студії: «Країна дітей» та «Вдягни вишиванку і будь, як ми!». За результатами  проєкту вокальна студія «Voices» була нагороджена дипломом з титулом «Гран-прі» і подякою від організаторів марафону та команди «Luck Project».

Перший ефір відбувся, символічно, у Міжнародний день сім’ї, адже ми, українці, це велика родина зі своєю неймовірною культурою. Сьогодні в умовах війни дуже важливо продемонструвати, що наші люди — найталановитіші та найдружніші, а наші студенти є  яскравим прикладом цього.

Анастасія Шостя, студентка 2-ВБ курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій