Фабрика музичного мистецтва «Voices» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького привітала навчальний заклад-партнер ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля з новорічно-різдвяними святами.

Викладачі та курсанти інституту із захопленням прийняли мистецький колектив ЧНУ та вдячні за яскравий концерт.

«Voices»  створено  студентами ще в перші дні війни.  Художній керівник — Яна Боровик, звукорежисер — Анна Прокопчук. Молоді люди мають багато цікавих планів і головне — бажання діяти. А пісня — то їхня зброя.

За понад 9 місяців свого існування гурт здобув низку перемог на творчих конкурсах.

Нагадуємо, що 28 грудня о 14.00 год чекаємо працівників університету в актовій залі (НК № 3) на театральне дійство від «Voices» «Коли ангели спускаються на землю».