Приймальна комісія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького нагадує, що в лютому стартує Всеукраїнська олімпіада закладу вищої освіти! Оліпміада дає вступникам можливість отримати додаткові бали при вступі.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького проводить Всеукраїнську олімпіаду закладу вищої освіти з біології, хімії, математики, фізики та історії України. Участь у Олімпіаді надасть вступникам додаткову можливість реалізувати свої здібності та обрати професію.

Олімпіада проводиться у два тури: перший — дистанційний, другий — очний. Максимальний бал за виконання завдань кожного туру становить 100 балів. Для того, щоб стати учасником Олімпіади, потрібно заповнити  РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ НА ВЕБ-САЙТІ УНІВЕРСИТЕТУ.

До участі в очному турі Олімпіади допускаються учасники, які подолали пороговий бал у дистанційному турі. Очний тур проводиться в Університеті.

Учасникам другого туру Олімпіади, які набрали не менше, ніж 90 % від максимального балу на другому етапі, нараховуються від 1 до 20 додаткових балів (відповідно до таблиці) до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (хімії, біології, математики, фізики, історії України). Бали зараховуються при вступі на навчання до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за спеціальностями, яким надається особлива підтримка (згідно з Переліком спеціальностей, яким надано особливу підтримку, Додаток 7 до Правил прийому).

Положення про Всеукраїнську олімпіаду Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Наказ про проведення в 2022 році Всеукраїнської олімпіади університету для вступників

КАЛЕНДАР ОЛІМПІАДИ

Реєстрація учасників Олімпіади – з 01 лютого по 21 березня 2022 року.

Проведення першого (дистанційного) туру – з 14 лютого по 21 березня,

Проведення другого (очного) туру – 2 квітня (фізика, хімія),

3 квітня (математика, біологія)

9 квітня (історія України).

Оприлюднення на веб-сайті університету результатів проведення дистанційного туру – до 25 березня; очного туру – до 15 квітня

ЗАВДАННЯ ОЛІМПІАДИ ПЕРШОГО (ДИСТАНЦІЙНОГО) ТУРУ

Завдання з біології

Завдання з хімії