Галузева конкурсна комісія Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького визначила переможця.

Диплом ІІІ ступеня отримала студентка 4 курсу Марія Пилявська, її науковий керівник  — кандидат педагогічних наук, викладачка Олена Лугіна.

Протягом тривалого часу студентка разом із науковим керівником працювали над темою «Робота з покидьковими матеріалами як засіб розвитку творчості дітей старшого дошкільного віку». Вони гідно представили ЧНУ на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, що доводить результати власних напрацювань.

Колектив кафедри дошкільної освіти щиро вітає студентку-четвертокурсницю Марію Пилявську та її наукового керівника Олену Лугіну зі значним досягненням. Пишаємося вами та бажаємо подальших наукових успіхів!

Кафедра дошкільної освіти