Бакалаври 2022 ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вирішили відзначити свій випуск доброчинною справою.

Разом з працівниками університету, мешканцями гуртожитку № 1 вони зібрали кошти на автомобіль для ЗСУ.

— Про потребу в транспорті для військових дізналися від Ярослава Іванченка, — розповідає директорка ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Наталія Земзюліна. — Він наш випускник попередніх років, був головою студради гуртожитку № 1 у 2017.  Сьогодні вінзахищає нашу країну  в лавах Збройних Сил України. Черговий робочий автомобіль військового підрозділу,  де служить Ярослав, рашисти знищили, тому виникла потреба у новому, вояки якраз розпочали збір коштів. Усі внесли посильний внесок, на який було придбано авто.

Захисники з фронту подякували рідному інституту Ярослава за допомогу:

— Дякуємо ННІ міжнародних відносин, історії та філософії за допомогу! Тепер в нас є «бандеромобіль»! Разом ми сила! СЛАВА УКРАЇНІ!

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії