bgb

Випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, учасник АТО Ярослав Платмір, демобілізований через численні поранення, збирає на реабілітацію свого бойового побратима.

— Золотоносець, Микола Юхименко — справжній герой, — розповідає Ярослав. — Мав другу групу інвалідності з АТО, але з початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Внаслідок артилерійського влучання на Донеччині — постраждав. За життя та відновлення кінцівки бореться понад рік. Лікування потребує великих зусиль і грошей.

Нині Миколі випав шанс реабілітації за кордоном. Звісно, коштів не вистачає. Миколині друзі, бойові побратими, взялися підтримати і звертаються до всіх небайдужих.

Він захищав нас із вами, а сьогодні ми повинні допомогти йому.

Спільнота ЧНУ ім. Б. Хмельницького постійно підтримує військових, тому просимо всіх переказати посильну суму на університетський благодійний рахунок:

Номер карти:

5375411209139653

Посилання на банку:

Долучайтеся до збору, адже кожні 10, 20, 30 грн дуже важливі.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького