На позачерговому засіданні вченої ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького було розглянуто низку важливих питань.

Члени вченої ради рекомендували претендентів на здобуття обласної премії молодим науковцям Черкащини. Інформував із цього приводу проректор з наукової та інноваційної діяльності Олександр Спрягайло.

Члени вченої ради також затвердили ліміт стипендіатів за підсумками семестрового контролю.

Крім того, внесено зміни до переліку освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті.

Затверджено «Положення про дуальну форму здобуття вищої освіти у ЧНУ» та програми підвищення кваліфікації для державних службовців.

Перший проректор Василь Мойсієнко виконав і приємну місію — вручив Почесну грамоту університету директорці студентського містечка Тетяні Кожемяко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького