З наступного навчального року Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького впроваджує світову практику вибору частини навчальних дисциплін студентами.

Навчально-наукові інститути і факультети організовують вибір внутрішньогалузевих дисциплін (близьких до фаху). У цьому році це переважно відпрацьовування техніки вибору. Вже з наступного року кафедри підготують цікаві альтернативні дисципліни за спеціальностями.

Навчально-методичний відділ університету інформує про те, що вибір стартує 18 червня о 18:00. Реєстр міжгалузевих навчальних дисциплін для вибору вже доступний для ознайомлення.

Реєстр та інструкції студенти можуть знайти на сторінці Вибіркові дисципліни сайту навчально-методичного відділу.

Вибір міжгалузевих дисциплін продовжено до 23:59 години 26 червня 2020 року (п'ятниці).

Навчально-методичний відділ ЧНУ