Кафедра іноземних мов провела масовий захід — університетську олімпіаду з англійської мови (English Olympiad).

Метою навчально-пізнавального заходу була популяризація вивчення іноземної мови в Україні, а саме, підвищення інтересу до вивчення англійської мови в університеті, мотивація студентів та заохочення до підвищення рівня іншомовної компетентності.

В олімпіаді брали участь 755 студентів різних курсів, різних спеціальностей, різних інститутів та факультетів!

Учасники мали різний досвід вивчення англійської мови та застосування ІКТ і Google Forms, але участь в олімпіаді принесла студентам додатковий «experience»!

Переможці були визначені, проте головне не перемога, а участь, адже всі пам'ятають кредо стародавніх Олімпійських ігор: «The most important thing is not to win but to take part!»

Викладачі кафедри іноземних мов бажають всім студентам успіхів у вивченні англійської мови!

Найкращі результати показали:

ОС БАКАЛАВР: