bgb

Підняття Державного Прапора в географічному центрі України та нагородження героїв-захисників — так пройшли обласні урочистості з нагоди Дня Українського прапора та Дня Незалежності України.

33-тю річницю Незалежності відзначили у самому серці України.

На заходах побувала й делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на чолі з ректором Олександром Черевком.

Піднявши над площею жовто-блакитний стяг, усі присутні вшанували пам’ять полеглих у російсько-українській війні.

Народний депутат Олександр Завітневич, голова Черкаської обласної державної адміністрації Ігор Табурець, голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний привітали з найбільшим святом та вручили державні, відомчі нагороди, почесні грамоти й подяки органів обласної влади.

Серед відзначених — начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю ЧНУ Сніжана Лисенко-Заїка, яка отримала Почесну грамоту Черкаської обласної ради.

Святкову атмосферу подарували творчі колективи Черкаського національного  «Фабрика музичного мистецтва Voices» (художні керівники — Яна Боровик, Анна Прокопчук) та ансамблю народного танцю «Черкащанка» (художні керівники — Сергій та Каріна Коваленки), які разом із дитячим аматорським колективом сучасного танцю «Еліт» виконали патріотичні композиції.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького