Традиційно у вересні в ННІ природничих та аграрних наук відбувається неформальний захід «Пікнік першокурсника».

Цьогоріч посвяту в студенти святкували 16 вересня на навчально-спортивній базі «Сокирно». Пікнік — це чудова можливість для першокурсників ближче познайомитись один з одним, з куратором і директором, а також презентували свої таланти.

Студенти продемонстрували свої спортивні звитяги й таланти в художній самодіяльності.

Гарною традицією є приготування каші студентами-четвертокурсниками для своїх молодших товаришів та окроплення першокурсників дніпровською водою, яка, як показує багаторічна практика, вберігає від хвороб та негативних оцінок.

Також щороку під час відпочинку проводиться конкурс селфі, у якому цього разу перемогла група екологів.

Дякуємо студраді інституту та заступнику з виховної роботи Ірині Шмиголь за організацію заходу!

ННІ природничих та аграрних наук