Днями у навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та здоров'я відбулася урочиста конференція, присвячена 10-річчю Черкаської обласної федерації кудо.

Участь у заході взяли начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації Максим Зеленський, професор кафедри спортивних дисциплін, доктор педагогічних наук, президент Черкаської обласної федерації спортивних одноборств (кудо) Андрій Артюшенко, директор навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент Леонід Нечипоренко, голова спортивного клубу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Володимир Химич.

Під час конференції були вручені подяки заслуженим тренерам та найкращим спортсменам.

Джерело: ННІ фізичної культури, спорту та здоров'я