Благодійний вечір інструментальної музики на підтримку ЗСУ «Мелодії перемоги» від «Фабрики музичного мистецтва «Voices»» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зібрав цієї суботи шанувальників на Університетській площі.

Попри погодні умови цей захід продовжив марафон доброчинних концертів «Student’s art autumn» — об'єднані заради перемоги.

— Ми вперше обрали такий формат — суботні мистецькі вечори. Це вже третій доброчинний концерт в межах проєкту. І кожного разу бачимо все більше людей, які приходять на захід, щоб підтримати прагнення наших молодих талантів не тільки нести мистецтво ось тут, на Університетській площі, а й зібрати кошти на потреби ЗСУ, — зазначила проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності ЧНУ Галина Гаврилюк.

Концерт розпочався гучними оплесками на честь третього мистецького заходу в межах «Student’s art autumn». Різкі пориви вітру не завадили талановитому інструментальному ансамблю «Акварелі» Черкаського міського будинку культури ім. І. Кулика (керівник Олена Сергеєва) заполонити серця глядачів чутливими композиціями. Витончені звуки скрипки та віолончелі за весь час свого звучання змусили кожного глядача зануритися у світ прекрасного та бодай на кілька хвилин забути про тяжку реальність сьогодення. Далі виступив квінтет талановитих хлопців та дівчат Черкаського фахового музичного коледжу ім. С. Гулака-Артемовського (керівник Ростислав Письменний). Глядачі насолоджувалися класичною інструментальною музикою та танцювали під супровід музикантів. Потім продемонструвала свій сольний талант арт-директорка міжнародного проєкту «Spirit of music», мега драйвова та активна Прасков’я Бєлкіна.

«Запалювали» глядацьку аудиторію своїми енергійними виступами й інші учасники заходу: професійний музикант, колишній артист оркестру Харківської обласної філармонії Денис Мосяженко, студент ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля, гітарист-віртуоз Максим Кузьомко, викладач кафедри освітнього та соціокультурного менеджменту та соціальної роботи ЧНУ, музикант-аматор Анатолій Рубан, студент Канівського фахового коледжу культури і мистецтв, сопілкар Артем Миколенко, музикант-інструменталіст та віднедавна учасник фабрики музичного мистецтва Олексій Щербатюк.

Наприкінці вечора особливої уваги заслужив рок-гурт «Štormfly», під драйвові композиції якого молодь справді змогла відпочити й потанцювати.

На доброчинному вечорі «Мелодії перемоги» усім музикантам та творчим колективам, які підтримали мистецький проєкт, було вручено подяки від ЧНУ з прикріпленою гільзою від патрона та гаслом: «Я допомагаю ЗСУ».

А наступний доброчинний вечір акустичної cover музики «Пісня — душа» відбудеться 13-го жовтня о 15:00 на Університетській площі.

Автори: Влада Сич, Крістіна Мельник, Аніта Романова, студентки 1-ВБ курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій.
Фото: Андрій Найда, студент 4-ВБ курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій