19 грудня актори театральної студії «ДівАн» Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького презентували новорічну виставу «Попелюшка».

Такий мистецький подарунок для громади університету зробили викладачі та студенти навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.

У залі Черкаського обласного Будинку вчителя панувала святкова новорічна атмосфера. На початку дійства поціновувачів творчості самодіяльної театральної студії привітав перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко. Від імені ректора він привітав усіх з Днем святого Миколая, побажав усім успішного завершення сесії, сил для нових звершень у майбутньому році.

«Попелюшка» у виконанні акторів «ДівАну» видалась цікавою, оригінальною та веселою. У залі постійно лунав сміх глядачів. Публіка залишилась у захваті від перегляду вистави та нагородила акторів гучними оплесками.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького