Рада ректорів, директорів вищих навчальних закладів Черкаської області та колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького сумує у зв’язку зі смертю Івана Семеновича Косенка.

Директор Національного дендрологічного парку «Софіївка» Національної академії наук України Іван Косенко народився 3 грудня 1940 року.

Він був членом-кореспондентом Національної академії наук України, доктором біологічних наук, заслуженим працівником культури України, професором Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Іван Семенович очолював Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України з 1980 року.

З часу створення у 2016 році Наглядової ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  він увійшов до її складу.

Підтримка членів Наглядової ради дала можливість реалізувати низку важливих для університету проєктів. Іван Степанович завжди був готовий прийти на допомогу партнерам і дати мудру пораду.

Висловлюємо співчуття рідним, друзям, учням і всім, хто знав Івана Семеновича та з ним працював. Нехай земля йому буде пухом!

Світла пам’ять!

Рада ректорів, директорів закладів вищої освіти Черкаської області, колектив ЧНУ ім. Б. Хмельницького