Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького закликає кожного українця залишатися патріотом своєї нації і у Всесвітній день вишиванки, 19 травня, одягнути національне вбрання.

Щороку активісти студентської ради університету організовують з нагоди свята цікаві конкурси, флешмоби. Цьогоріч через вторгнення росії на територію України наші студенти були змушені переїхати до більш безпечних місць та спілкуватися дистанційно. Але відстані у тисячі кілометрів не завадили їм залишитись українцями до глибини душі, адже вишиванка — це генетичний код української нації.

Тому, цитуючи поезію Миколи Шерника «Українська вишиванка» у відео, молоді люди закликають всіх вбратися у вишиванки й здійняти в соціальних мережах потужну патріотичну хвилю світлин та відео справжніх українців.

Публікуйте ваші яскраві миті, додавайте гештеги #одягни_вишиванку_і_будь_як_ми та #chnu_life і потрапляйте на сторінку спільноти університету в Instagram.