Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 25 квітня 2024 року провела онлайн-зустріч з абітурієнтами. Студенти відповідали на запитання вступників про навчання, життя в гуртожитках та ділилися досвідом роботи в студентській раді.

На зустрічі були присутні голова студентської ради університету Каріна Вовченко, помічник студентської ради Анна Боєва, голова ННІ української філології та соціальних комунікацій Катерина Супрун, голова ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Юлія Ананьєва, голова ННЦ «Медичний інститут» Аліна Сарапин та голова студентського містечка Софія Соловей.

Каріна Вовченко запропонувала учасникам зустрічі переглянути відео про діяльність студентської ради, розповіла про плюси перебування у ній. Також абітурієнти цікавилися днями відкритих дверей та нюансами вступу. Особливу увагу приділили гуртожиткам. Софія Соловей розповіла про те відбувається поселення в гуртожитки та організовується проживання в них.

Автор: Катерина Супрун, студентка 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій

Фото: Артем Іщенко, студент 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій