З 25 по 31 січня доцентка кафедри моделювання економіки і бізнесу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Зоя Гадецька та студентка спеціальності «Економічна кібернетика» Аліна Зайцева взяли on-line участь у роботі Зимової економічної школи «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір» від ВГО «Українська Асоціація Економістів-міжнародників» та Хмельницького національного університету.

Цьогоріч до Зимової економічної школи приєдналися близько 800 учасників, серед яких багато було студентів, аспірантів, та викладачів.

Всі 5 днів Зимової школи були насичені цікавими доповідями, а саме були розглянуті питання інтеграції для країн-кандидатів на вступ до ЄС, досліджена роль регіонів у трансформаційних процесах входження України в ЄС, розглянуті глобальні міграційні тренди ЄС, шляхи збереження та розвитку трудових ресурсів України, особливості проведення транскордонних переказів валютних цінностей з України та ще багато інших змістовних доповідей.
Особливу зацікавленість та багато запитань викликала доповідь Володимира Хоманця — кандидата економічних наук, доцента, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Туніській Республіці й в Державі Лівія за сумісництвом, на тему: «Українська дипломатія під час війни».

Кафедра моделювання економіки і бізнесу