ЧНУ ім. Б. Хмельницького долучився до організації заходу «Еразмус+ дні для молоді України: Zoom edition — north» 12 квітня 2021 року.

Зустріч була організована НЕО в Україні («Національний Еразмус офіс») та «Erasmus Student Network». Учасників було поінформовано про нові можливості програми Еразмус + 2021-2027 років. В окремих групах студенти та викладачі ЧНУ дізналися більше про проєкти ICM з Університетом Вальядоліда від координатора Наталії Сливки. Науковиця розповіла про особливості конкурсів та подання документів.

Присутні переглянули відеозвернення студентки ННІ іноземних мов Валентини Сенатор, яка зараз навчається в Університеті Вальядоліда. Студенти, які зараз беруть участь у конкурсі, також поділилися своїми враженнями від конкурсу та планами на майбутнє.

«Дякуємо нашим студентам та викладачам за участь. До речі, НЕО в Україні сказали, що ми найактивніші», — пишуть на своїй сторінці у фейсбуці представники ННЦ зовнішніх і міжнародних зв'язків ЧНУ.

Детальніше про співпрацю із Університетом Вальядоліда

ННЦ зовнішніх і міжнародних зв'язків