3 квітня майбутні правники 3 курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького побували в Черкаському науково-дослідницькому експертно-криміналістичному центрі МВС України.

Під час навчальної екскурсії студенти дізналися про види експертної діяльності, відвідали хімічну лабораторію, де проводять експертизу різних речовин.

Оглянули різні види зброї, дізналися, як роблять експертизу грошових купюр і документів на справжність на спеціальному пристрої.

Окремо фахівці центру розповіли про наркотичні речовини та який вплив вони мають на людей.

Усі охочі могли поставити запитання та отримати змістовну відповідь від працівників НДЕКЦ.

Студенти вдячні працівникам НДЕКЦ за нові знання та з нетерпінням чекають подальших зустрічей.

ННІ економіки і права