Уже другий рік поспіль кафедра сучасних практик викладання англійської мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького співпрацює із ГО «Ми є поруч».

Цьогоріч до участі у волонтерській програмі викладання англійської мови долучилися і студенти 21 і 23 підгруп: Аліна Брага, Вероніка Лобань, Дар'я Ліпецька та Євген Завалін. Щотижнево вони проводили заняття з англійської мови для діток ВПО на базі Обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка.

Разом з маленькими учнями, вони розглянули різноманітні теми, починаючи з літер та цифр, до базових знань про погоду, кольори, емоції та частини тіла. Крім того, навіть відзначили з дітками Хеллоуін та Новий рік і познайомили їх з тематичними висловами. Студенти багато спілкувалися з малечею, виконували цікаві вправи та заохочували їх маленькими подаруночками.

Діткам дуже сподобалися заняття, їхні батьки з нетерпінням очікують на продовження програми. Студенти здобули новий цікавий досвід викладання англійської мови.

Кафедра сучасних практик викладання англійської мови