National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team» спільно з «Erasmus Student Network Kyiv» запрошують приєднатись до «Еразмус+ дні для молоді України: Zoom edition – north» 12 квітня о 15:00-18:00.

Молодь півночі України матиме змогу знайти відповіді на всі свої запитання, а також:

• дізнатися про нову Програму ЄС Еразмус+;
  • відкрити для себе всі можливості Еразмус+: молодіжні та академічні обміни, викладання, повний курс магістратури, волонтерство та інші;
  • отримати найкращі поради для успішної участі у конкурсах;
  • дізнатись історії українців, які успішно взяли участь у Програмі.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 10 квітня (12:00): ПОСИЛАННЯ.

Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту, вказану під час реєстрації до 11 квітня (18:00).

Захід відбудеться за підтримки: European Union in Ukraine, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Eurodesk Ukraine, Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine, закладами вищої освіти, студентами-учасниками обмінів Еразмус+ та випускниками Програми Еразмус Мундус.

ННЦ зовнішніх і міжнародних зв'язків