До Дня Соборності України учасники фабрики музичного мистецтва «Voices» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького записали патріотичний кліп «Разом до Перемоги», в якому об'єднали захід, центр і схід України.

22 січня ми відзначаємо важливу в українській історії подію — створення соборної Української держави.  Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії. Студентство ЧНУ доєдналося до всеукраїнської кампанії, яка проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!»

Героями відео стали не лише  черкаські студенти,  а й молодь зі Львова та Харківщини.

Вони демонструють, що Україна — єдина, соборна і неподільна.

І попри те, що Україна зараз у пеклі війни, студентство навчається, волонтерить, працює на перемогу і подає приклад патріотизму й активної життєвої позиції.  «Тому ми усе подолаєм, адже ми разом з Єдиною країною, — переконані учасники «Voices», —  Ми — Україна!»