Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поспілкувалася з представниками ГС «Українська Студентська Ліга» — Микитою Кучеровим, головою виконавчої колегії, та Соломією Сорокою, колегіанткою зі зв’язків з органами студентського самоврядування.
Під час заходу члени студентської ради ознайомилися з діяльністю громадської спілки, її організаційною структурою, основними напрямами роботи та всеукраїнськими ініціативами. Представники УСЛ презентували можливості для студентів — участь у національних форумах, освітніх програмах, адвокаційних кампаніях і проєктах, спрямованих на розвиток студентського самоврядування.
Зустріч пройшла у форматі відкритого обговорення. Учасники зосередилися на питаннях представництва інтересів студентів на державному рівні, механізмах комунікації між органами студентського самоврядування різних закладів вищої освіти та перспективах реалізації спільних ініціатив.
Окремим блоком стала панельна дискусія «Діалог, що змінює: ефективна співпраця УСЛ та студентської ради для розвитку студентської спільноти». У межах обговорення було окреслено практичні кроки для посилення партнерства, обміну досвідом та впровадження успішних практик у діяльність студентської ради.
За результатами зустрічі обрано нового делегата від університету до Української Студентської Ліги — Юлію Наливайко. Відтепер вона представлятиме інтереси студентської спільноти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на всеукраїнському рівні та координуватиме взаємодію зі спілкою.
Захід став важливим етапом у зміцненні міжуніверситетської співпраці та підтвердив прагнення студентської ради до активної участі у формуванні сучасної, ефективної системи студентського самоврядування.
Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

