Студентки 3-ВБ курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Яйкун та Оксана Ковтюх здобули перемогу на Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Видавнича журналістика», що проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в межах розвитку Інноваційного ХАБу здобувачів вищої освіти та молодих учених.

Дівчата навчаються за освітньою програмою «Видавничий бізнес, редагування та медіадизайн».

Організатори конкурсу ставили за мету стимулювати інноваційну діяльність студентів, сприяти оволодінню ними сучасними технологіями, зокрема, у сфері просування книги і читання засобами соціальних комунікацій.

Олександра та Оксана подали на конкурс свій проєкт — книжковий відеоблог на студентському каналі в YouTube «Реально Нереальний Студент», який створили в межах підготовки курсового проєкту (науковий керівник – доцентка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Олена Погрібна).

Конкурсна комісія роботу студенток ЧНУ визнала кращою.

ННІ української філології та соціальних комунікацій