Про те, як підготувати професійне резюме, дізнавалися студенти навчально-наукового інституту природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Зустріч була організована відділенням профорієнтаційної та рекрутингової роботи «Центр рекрутингу» навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки». Спікером стала фахівець із профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Черкаського міського центру зайнятості Яна Ружина.

Під час зустрічі студенти навчилися складати професійне резюме відповідно до кваліфікації. Вони також ознайомилися з новими методами пошуку роботи шляхом створення відеорезюме.

Навчально-науковий центр «Інститут післядипломної освіти та курсової підготовки»