Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Антон Разін став призером Всеукраїнського конкурсу студентських есе до 60-ї річниці ухвалення Віденської конвенції про консульські зносини.

Антон навчається на 4-му курсі за спеціальностю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії. Науковий керівник роботи: старший викладач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, кандидат політичних наук — Максим Ратніков. 28 квітня 2023 р. у Дипломатичній академії України відбулася церемонія нагородження переможців.

Організатори інтелектуального змагання — Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Українська Асоціація зовнішньої політики та Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара, Національний університет «Острозька академія».

Нагороди переможцям вручили директор Дипломатичної академії України, співголова журі конкурсних робіт Геннадій Надоленко та член журі, директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Роман Горяйнов.

ННІ міжнародних відносин, історії і філософії