Студент навчально-наукового інституту економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, черкаський АТОвець, учасник проектів «Переможці», «Ігри нескорених», «Сила нації» та «Invictus Games» Вадим Мазніченко отримав медаль «За мужність та героїзм». Про це пише «ВиЧЕрпно».

Нагрудний знак Вадиму Мазніченку вручив міський голова Анатолій Бондаренко в  День Незалежності України.

Довідково: на війну Вадим пішов у 2015 році. Служив у черкаському 14-му батальйоні, який тоді ще був батальйоном територіальної оборони. У період так званого перемир’я під селищем Старогнатівка, що на Донечинні, хлопець потрапив під мінометний обстріл. Після лікування й реабілітації брав участь у багатьох проектах, власним прикладом надихаючи поранених бійців.