У навчально-науковому інституті економіки і права відбулася чергова зустріч здобувачів вищої освіти за освітніми програмами «Економіка та бізнес» і «Економічна кібернетика» з зовнішніми стейкхолдерами.

На зустрічі були присутні представники органів державної влади та роботодавців, зокрема голова Лисянської районної державної адміністрації Володимир Гуня, начальник агробіологічної лабораторії «Інституту здоров'я рослин» групи компаній «UKRAVIT» Володимир Конограй. На зустрічі обговорювали питання здобуття студентами актуальних для сучасного ринку праці компетентностей та отримання сучасних програмних результатів навчання. Наголошувалося на важливості здобуття «міждисциплінарних» компетентностей, які дають змогу реалізовувати різноманітні бізнес-ідеї та проєкти. Стейкхолдери вказали на напрями подальшого вдосконалення освітніх програм із метою підготовки професіоналів з економіки, конкурентоспроможних на сучасному ринку праці.

ННІ економіки і права