На телеканалі «Ільдана» стартував цикл телевізійних передач із історичної проблематики «Історичні четверги». Презентував його доктор історичних наук, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анатолій Чабан.

Тематика передач буде присвячена актуальним історичним проблемам минулого й сучасності, пам’ятним подіям, відомим особистостям Черкаського краю.

Авторами і учасниками телепередач, які виходитимуть щочетверга, стануть викладачі навчально-наукового інституту історії і філософії Черкаського національного.

Серед них професори Наталія Земзюліна, Сергій Корновенко, Віталій Масненко, Василь Мельниченко, Анатолій Морозов, Олександр Перехрест, Юрій Присяжнюк.

Учасники телевізійного ефіру нададуть професійні відповіді на актуальні питання з історії України, всесвітньої історії, міжнародних відносин. Обговорюватимуться й актуальні питання підготовки фахівців з історії та міжнародних відносин.

ННІ історії і філософії