У межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти.

Для освітян, які навчаються у закладах вищої освіти, це вже VI конкурc, який компанія «CyberShark», ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовує. Призовий фонд VI конкурсу складає 63 000 грн. 

Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 2-5 курсів (зокрема, і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках конкурсу грантонадавачів:

  • І грант — https://proflowers.ua/page/scholarship «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»
  • ІІ грант — https://avtoboom.com.ua/scholarship/ «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»
  • ІІІ грант — https://posylka.net/uk/scholarship «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів»

 Готові роботи приймаються до 14 грудня.

Карантин не вплине на проведення конкурсу. Студенти обов'язково отримають свої гранти.

Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в вашому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, ми надаємо сертифікати учасників соціального грантового проєкту «Scholarship в Україні».

Пресконференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням.

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні», можна ознайомитися на сайті проєкту.

Маємо надію, що студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького опиняться серед переможців!